Oferta zajęć​

Poniżej zamieściliśmy szczegółowe informacje o wszystkich organizowanych przez nas kursach.

W pakiecie się opłaca!

Przedstawione na stronie cenniki obowiązują w przypadku zamówień dotyczących jednego rodzaju zajęć. Większa ilość kursów zorganizowanych w danej placówce pozwala nam na obniżenie cen, które ustalamy podczas tworzenia indywidualnej oferty.

Poznaj nasze zajęcia dodatkowe

Zajęcia ruchowe

W ich skład w naszej ofercie wchodzą zarówno treningi gimnastyczne i akrobatyczne, jak i dwa gatunki tańca. Tworzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, pomagają zwiększać sprawność fizyczną, odpowiednio kształtować sylwetkę oraz redukować stres.

Autorskie zajęcia sportowe, w których udział polepsza ogólną sprawność fizyczną.

Szczegóły

Forma zajęć ruchowych prowadzonych przez instruktorów posiadających specjalizację z gimnastyki korekcyjnej, mająca na celu przeciwdziałanie oraz zapobieganie zaburzeniom statyki ciała.

Szczegóły

Taniec nowoczesny, jak również elementy tańca towarzyskiego.

Szczegóły

Uwrażliwiająca na muzykę i rytm propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Szczegóły

Zajęcia ścisłe

Kursy z tego zbioru zapewniają możliwość korzystania z różnorodnych narzędzi oraz odkrywania wiedzy z zakresu przedmiotów przyrodniczych i technicznych. Zajęcia te wpływają korzystnie między innymi na rozwój zdolności manualnych, sfery intelektualnej oraz umiejętności krytycznego myślenia.

Przemyślane pod względem dopasowania do potrzeb rozwojowych spotkania uczące mądrego wykorzystywania możliwości sztucznej inteligencji.

Szczegóły

Praktyczna wiedza z zakresu chemii, biologii i geografii. 

Szczegóły

Nauka samodzielnego projektowania w przestrzeni, wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, analizowania, jasnej komunikacji i krytycznego myślenia w jednym.

Szczegóły

Zajęcia z budowania i programowania robotów z elementami języka angielskiego, pozwalające poznawać zasady mechatroniki poprzez zabawę.

Szczegóły

Język angielski

Angażujące ćwiczenia, gry i piosenki zachęcające małych uczestników do podejmowania prób prowadzenia łatwych rozmów, gwarantujące oswajanie ich z drugim językiem oraz skuteczne zapamiętywanie kolejnych słówek.