Dlaczego my?

Czyli o organizacji wartościowych zajęć dodatkowych

Kilka słów o firmie

Od ponad 6 lat tworzymy i koordynujemy kursy w przedszkolach i szkołach na terenie Małopolski. Zrzeszamy ambitnych instruktorów, tworząc wspierający się, zaangażowany zespół, planujemy treści zajęć i ich przekazywanie w utrzymującej uwagę dzieci formie, przygotowujemy potrzebne urządzenia i akcesoria. Uczymy się, trenujemy, bierzemy udział w szkoleniach i wspólnie omawiamy wyzwania w pracy instruktora. Ponieważ uwielbiamy pracować z najmłodszymi, z łatwością odkrywamy nowe talenty i pomagamy znajdować prawdziwe pasje.

Nabywając z czasem coraz większe doświadczenie i nie przestając dopilnowywać jakości, powiększamy bazę klientów, którzy decydując się na coroczną współpracę z MANU, mają do wyboru coraz więcej zajęć. 

+14 000

zadowolonych uczniów

+25 000

rozdanych certyfikatów

+6

lat doświadczenia
+80

współpracujących placówek

Dlaczego warto nas wybrać?

W swojej działalności kierujemy się kilkoma głównymi zasadami, dzięki którym mamy pewność, że nasze zajęcia zasługują na polecenie ich innym.

Kadra MANU to ludzie pełni pasji z dobrym podejściem i kwalifikacjami do pracy z dziećmi. Instruktorzy szczególnie dbają o higienę pracy, a wszystkie materiały edukacyjne są na bieżąco dezynfekowane.

Kursy są skonstruowane w taki sposób, aby uczniowie
wynieśli z nich jak najwięcej wartościowej wiedzy i umiejętności oraz kształcili kompetencje kluczowe. Przed początkiem danego roku szkolnego tworzymy programy dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania danej grupy. Na bieżąco się doszkalamy, co pozwala nam cały czas nauczać na najwyższym poziomie.


Każde zapytanie lub sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Może dlatego jesteśmy wyjątkowo często chwaleni za dobrą obsługę klienta 😉

Kilka różnych rodzajów zajęć z naszej oferty można zamówić w pakiecie dla danej placówki, co wpływa na atrakcyjną cenę końcową (po ustaleniu odbywania się zajęć).

Zadowoleni ze współpracy z MANU partnerzy:

fairplay-logo