Dlaczego my?

Czyli jak organizujemy wartościowe zajęcia dodatkowe.

Pomagamy się rozwijać i rozwijamy siebie

Tworzymy i koordynujemy kursy w przedszkolach i szkołach na terenie Małopolski. Zrzeszamy ambitnych instruktorów, tworząc wspierający się, zaangażowany zespół 😊

Uczymy się, trenujemy, bierzemy udział w szkoleniach i wspólnie omawiamy wyzwania w pracy instruktora. Dzięki temu wszystkie programy, treści zajęć i ich przekazywanie w utrzymującej uwagę dzieci formie są w MANU przygotowywane we współpracy ze specjalistami w swoich dziedzinach. Ponieważ uwielbiamy pracować z najmłodszymi, z łatwością odkrywamy nowe talenty i pomagamy znajdować prawdziwe pasje.

Nabywając z czasem coraz większe doświadczenie i nie przestając dopilnowywać jakości, powiększamy bazę klientów, którzy decydując się na coroczną współpracę z MANU, mają do wyboru coraz więcej zajęć. 

To, o co dbamy najbardziej

W swojej działalności kierujemy się kilkoma głównymi zasadami, dzięki którym mamy pewność, że nasze zajęcia zasługują na polecenie ich innym.

Kadra MANU to osoby z przygotowaniem i dobrym podejściem do pracy z dziećmi. Czuwamy nad tym, aby zajęcia odbywały się w odpowiednich warunkach, a wszystkie materiały edukacyjne są na bieżąco dezynfekowane.

Każdy kurs konstruujemy tak, aby uczniowie wynosili z niego jak najwięcej wartościowej wiedzy i umiejętności oraz kształcili kompetencje kluczowe. Przed początkiem danego roku szkolnego tworzymy nowe programy dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania danej grupy. Na bieżąco się doszkalamy, co pozwala nam cały czas nauczać na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, z iloma obowiązkami mierzą się rodzice oraz pracownicy przedszkoli i szkół. Dlatego na każde zapytanie odpowiadamy w jak najkrótszym czasie. Może dlatego jesteśmy często chwaleni za świetną obsługę klienta 😉

Optymalizujemy wysokości opłat za kursy tak, aby nie stanowiły obciążenia dla budżetu rodziców czy placówki. Kilka różnych rodzajów kursów z naszej oferty można zamówić w pakiecie dla danej placówki, co wpływa na jeszcze bardziej atrakcyjną cenę końcową.

Zadowoleni ze współpracy z MANU klienci:

fairplay-logo
cropped-przedszkole_groszki-1