Nasz zespół

To my! Najczęściej w placówkach, na salach treningowych i w drodze, czasem w biurze. Wspólnie tworzymy Małopolską Akademię Nabywania Umiejętności ❤️

m

Twórczyni MANU, obecnie odpowiedzialna za jej strategię rozwoju. Przedsiębiorczości, w której skupia się na przykładnej współpracy, zaczęła uczyć się jako nastolatka, stawiając na samodzielność. Zdobywając doświadczenie w pracy administracyjnej równocześnie pomagała mężowi rozwijać jego szkołę tańca. W ciągu kilku lat, wspierając się know-how z danych obszarów, odrobili ważne lekcje biznesowe, aby w 2021 roku podzielić między siebie prowadzenie dwóch firm. Choć zawodowo poszła inną drogą, obroniła licencjat na Dziennikarstwie. Miłośniczka odkrywania bliskich i dalekich miejsc oraz przytulania swojego pieska Gucia. Lubi próbować różnych sportów, szczególnie ekstremalnych.

8379ef27-8e24-43c3-ac71-1ec544dc658a

Aktualny tancerz Tańca Towarzyskiego z najwyższą krajową klasą taneczną zarówno w stylu latynoamerykańskim, jak i standardowym, półfinalista Mistrzostw Polski w 10 tańcach i Mistrzostw Słowacji w tańcach latynoamerykańskich. Były instruktor tańca w MANU. Obecnie w firmie pełni obowiązki Koordynatora ds. Sprzedaży i Marketingu. Odpowiedzialny głównie za opracowywanie i realizację strategii sprzedażowej oraz obsługę klienta instytucjonalnego. Magister na kierunku Budownictwo o specjalności Technologia i Organizacja Budownictwa. Zdeterminowany i ambitny. Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie na siłowni i korcie tenisowym.

IMG_8877

Tancerka Tańca Towarzyskiego, tancerka rewiowa i była instruktorka tańca w MANU. Z Tańcem Towarzyskim związana od 4 roku życia. Aktualnie w firmie pełni funkcje Specjalisty ds. Administracyjno-Biurowych. Nadzoruje i organizuje pracę wszystkich instruktorów oraz dba o profesjonalną obsługę klienta. Ponadto zajmuje się rekrutowaniem nowych pracowników na stanowiska instruktorskie oraz przygotowuje ich do całorocznej pracy. Pracowita, sumienna i odpowiedzialna. Aktualna studentka Psychologii, dzięki której rozwija swoje zainteresowania w zakresie Neuropsychologii. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróży i gór. 

0A3A0100

Certyfikowana animatorka czasu wolnego i zabaw dziecięcych z ponad dziesięcioletnim stażem. Od kilku lat prowadzi szkolenia, pokazując innym, jak spędzać czas z najmłodszymi, zarażając uśmiechem i pozytywną energią. Autorka wielu scenariuszy warsztatów w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta, aktywizujących lokalną społeczność. Jako instruktorka robotyki od lat łączy swoją pasję z przekazywaniem wiedzy o otaczającym świecie. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w warsztatach, kursach i konferencjach dla animatorów. Studiowała Turystykę na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Odrobinę ekscentryczna i szalona. Prywatnie harcerka, miłośniczka zwierząt, dobrej kuchni i podróży.

0A3A0071

Swoją przygodę ze sportem zaczął w bardzo młodym wieku. Próbował wielu dziedzin, ale to siłownia wciągnęła go całkowicie. Postanowił iść w swoim życiu zawodowym w tym kierunku, dlatego rozpoczął studia Wychowania Fizycznego i został nauczycielem oraz instruktorem gimnastyki korekcyjnej. Uwielbia pomagać innym w osiąganiu ich wymarzonej sylwetki oraz poprawie stanu zdrowia. Na swoich zajęciach pilnuje każdego szczegółu, aby ćwiczenia były wykonywane w należyty sposób i przynosiły jak najlepsze efekty.

0A3A9781

Od dzieciństwa pasjonatka przyrody oraz wycieczek terenowych. Ukończyła studia na Wydziale Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, broniąc pracę magisterską z mikropaleontologii. Autorka warsztatów dla dzieci o tematyce przyrodniczej, dzięki którym poznawanie otaczającego świata nie jest ciężką nauką, lecz przyjemną zabawą. Ciągle podnosząc swoje kwalifikacje, ukończyła studia podyplomowe Terenów Zieleni na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Przygotowania Pedagogicznego na Wydziale Humanistycznym AGH. Wiedzę stara się przekazywać w ciekawy sposób, tak by zainteresować zarówno osoby dorosłe, jak i przedszkolaki.

d27d5689-7aeb-4ba6-aa4e-215f15572d7e

Z tańcem i cheerleadingiem jest związana od ponad 20 lat. Certyfikowana trenerka cheerleaders ICU (Global Coaching Techniques) oraz sędzia Safety Cheer & Dance ICU z uprawnieniami międzynarodowymi, sędzią Polskiej Federacji Tańca, instruktorem aerobiku, szkoleniowcem gimnastyki. Swoje umiejętności nabywała pod okiem najlepszych specjalistów z USA. Od 2012 r. organizuje Międzynarodowy Turniej Cheermania w Zabrzu. Projektuje także stroje taneczne, akcesoria i dodatki. Stale rozwija się i podnosi kwalifikacje, czerpiąc ze swojej pracy ogromną satysfakcję.

0A3A0007

Taniec i języki obce to jej największe pasje. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunkach języki stosowane: język angielski i język włoski, filologia włoska. Z tańcem związana jest od 6 roku życia. Taniec nowoczesny to ta forma, w której czuje się najlepiej, ale także inne style taneczne nie są jej obce. Jest dyplomowanym instruktorem fitness, ze szczególnym zamiłowaniem do zajęć pilates.

0A3A9841

Z wykształcenia magister Wychowania Fizycznego. Od 3 lat instruktor robotyki oraz trener piłkarski. W przeszłości przez ponad 10 lat trenował piłkę nożną. Były zawodnik m.in. Rakowa Częstochowy. Robotyką i programowaniem zainteresował się stosunkowo niedawno, lecz od tego momentu jest to jego główny cel rozwoju. Uwielbia pracę instruktora, do której podchodzi z pasją i uśmiechem. Prywatnie miłośnik angielskiego footballu.

0A3A9955

Taniec stał się jej pasją we wczesnych latach nastoletnich i od tamtej pory ciągle rozwija się w tej dziedzinie. W klasie maturalnej ukończyła kurs instruktora tańca nowoczesnego, a obecnie studiuje Taniec Nowoczesny na Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest też miłośniczką metody pilates. Prywatnie uwielbia długie spacery.

5df0a2b2-cc20-401f-96e8-37a82b389292

Ostatnie lata pracy spędziła opiekując się dziećmi, prywatnie oraz w żłobku. Utwierdziło ją to w przekonaniu, że właśnie to chce robić w życiu, bo przecież najważniejsze jest, by robić to, co się kocha i robić to całym serduchem. Jej zainteresowaniem od dzieciństwa są klocki Lego, więc postanowiła to wykorzystać, wdrażając się w świat technologii. Praca instruktorki jest dla niej kolejnym krokiem w rozwoju i łączeniu ze sobą swoich pasji. Uwielbia się przekonywać, że kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Ponadto ma duszę artystyczną, w każdej wolnej chwili rysuje, rozwijając swoje cechy, takie jak kreatywność czy spontaniczność. 

0A3A9999
Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła studia na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją Gimnastyka Korekcyjna. Pasjonatka i instruktorka jazdy konnej. W pracy stawia na osiąganie celu poprzez dobrą zabawę, zaangażowanie ćwiczących oraz systematyczność. Wypracowuje u podopiecznych prawidłowe nawyki ruchowe i chęć do aktywności w czasie wolnym. Prywatnie żona i mama.
0A3A9811

Od 7 roku życia nie może przestać tańczyć. Razem z partnerką taneczną spędza długie godziny na sali, aby szlifować swoje umiejętności w tańcu towarzyskim i osiągać wyznaczone cele. Student ekonomii ze szczególnym zainteresowaniem w obszarach biznesu. Po godzinach pasjonat sportu, czytania książek oraz e-commerce. Gdyby mógł, to zaadoptowałby wszystkie pieski na świecie.