Nasz zespół

To my! Najczęściej w placówkach, w drodze lub na treningach, czasem w biurze. Wspólnie tworzymy Małopolską Akademię Nabywania Umiejętności ❤️

m

Założycielka MANU, obecnie w szczególności odpowiedzialna za jej strategię rozwoju. Przedsiębiorczości, w której skupia się na przykładnej współpracy, zaczęła uczyć się w praktyce jeszcze w szkole średniej. Choć zawodowo poszła inną drogą, studiowała Dziennikarstwo. Zdobywając doświadczenie w pracy administracyjnej równocześnie pomagała mężowi rozwijać jego pierwszą firmę z ofertą zajęć tanecznych, na której oparły się fundamenty Małopolskiej Akademii Nabywania Umiejętności. Uwielbia przytulać pieska Gucia, odkrywać dalekie i bliskie miejsca, a także próbować nowych, zwłaszcza ekstremalnych sportów.

8379ef27-8e24-43c3-ac71-1ec544dc658a-e1663351277104

Aktualny tancerz Tańca Towarzyskiego z najwyższą międzynarodową klasą taneczną w stylu latynoamerykańskim i najwyższą krajową w stylu standardowym, półfinalista Mistrzostw Polski w 10 tańcach i Mistrzostw Słowacji w tańcach latynoamerykańskich. Były instruktor tańca w MANU. Obecnie w firmie pełni obowiązki Specjalisty ds. finansowych i kluczowego klienta. Odpowiedzialny głównie za rozliczenia finansowe, opracowywanie i realizację strategii sprzedażowej oraz obsługę klienta instytucjonalnego. Magister na kierunku Budownictwo o specjalności Technologia i Organizacja Budownictwa. Zdeterminowany i ambitny. Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie na siłowni i korcie tenisowym.

IMG_8877

Tancerka Tańca Towarzyskiego, tancerka rewiowa i była instruktorka tańca w MANU. Z Tańcem Towarzyskim związana od 4 roku życia. Aktualnie w firmie pełni funkcję Specjalisty ds. kadry i organizacji. Nadzoruje i organizuje pracę wszystkich instruktorów, dba o profesjonalną obsługę klienta. Ponadto zajmuje się rekrutowaniem nowych pracowników na stanowiska instruktorskie oraz przygotowuje ich do całorocznej pracy. Pracowita, sumienna i odpowiedzialna. Aktualna studentka Psychologii, dzięki której rozwija swoje zainteresowania w zakresie Neuropsychologii. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróży i gór. 

0A3A0100

Certyfikowana animatorka czasu wolnego i zabaw dziecięcych z ponad dziesięcioletnim stażem. Od kilku lat prowadzi szkolenia, pokazując innym, jak spędzać czas z najmłodszymi, zarażając uśmiechem i pozytywną energią. Autorka wielu scenariuszy warsztatów w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta, aktywizujących lokalną społeczność. Jako instruktorka robotyki od lat łączy swoją pasję z przekazywaniem wiedzy o otaczającym świecie. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w warsztatach, kursach i konferencjach dla animatorów. Studiowała Turystykę na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Odrobinę ekscentryczna i szalona. Prywatnie harcerka, miłośniczka zwierząt, dobrej kuchni i podróży.

0A3A0071

Swoją przygodę ze sportem zaczął w bardzo młodym wieku. Próbował wielu dziedzin, ale to siłownia wciągnęła go całkowicie. Postanowił iść w swoim życiu zawodowym w tym kierunku, dlatego rozpoczął studia Wychowania Fizycznego i został nauczycielem oraz instruktorem gimnastyki korekcyjnej. Uwielbia pomagać innym w osiąganiu ich wymarzonej sylwetki oraz poprawie stanu zdrowia. Na swoich zajęciach pilnuje każdego szczegółu, aby ćwiczenia były wykonywane w należyty sposób i przynosiły jak najlepsze efekty.

0A3A9781

Od dzieciństwa pasjonatka przyrody oraz wycieczek terenowych. Ukończyła studia na Wydziale Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, broniąc pracę magisterską z mikropaleontologii. Autorka warsztatów dla dzieci o tematyce przyrodniczej, dzięki którym poznawanie otaczającego świata nie jest ciężką nauką, lecz przyjemną zabawą. Ciągle podnosząc swoje kwalifikacje, ukończyła studia podyplomowe Terenów Zieleni na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Przygotowania Pedagogicznego na Wydziale Humanistycznym AGH. Wiedzę stara się przekazywać w ciekawy sposób, tak by zainteresować zarówno osoby dorosłe, jak i przedszkolaki.

0A3A9999
Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła studia na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją Gimnastyka Korekcyjna. Pasjonatka i instruktorka jazdy konnej. W pracy stawia na osiąganie celu poprzez dobrą zabawę, zaangażowanie ćwiczących oraz systematyczność. Wypracowuje u podopiecznych prawidłowe nawyki ruchowe i chęć do aktywności w czasie wolnym. Prywatnie żona i mama.
0A3A0007

Taniec i języki obce to jej największe pasje. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunkach języki stosowane: język angielski i język włoski, filologia włoska. Z tańcem związana jest od 6 roku życia. Taniec nowoczesny to ta forma, w której czuje się najlepiej, ale także inne style taneczne nie są jej obce. Jest dyplomowanym instruktorem fitness, ze szczególnym zamiłowaniem do zajęć pilates.

0A3A9841

Z wykształcenia magister Wychowania Fizycznego. Od 3 lat instruktor robotyki oraz trener piłkarski. W przeszłości przez ponad 10 lat trenował piłkę nożną. Były zawodnik m.in. Rakowa Częstochowy. Robotyką i programowaniem zainteresował się stosunkowo niedawno, lecz od tego momentu jest to jego główny cel rozwoju. Uwielbia pracę instruktora, do której podchodzi z pasją i uśmiechem. Prywatnie miłośnik angielskiego footballu.

5df0a2b2-cc20-401f-96e8-37a82b389292

Ostatnie lata pracy spędziła opiekując się dziećmi, prywatnie oraz w żłobku. Utwierdziło ją to w przekonaniu, że właśnie tym chce się w życiu zajmować, i w to wkładać serce. Postanowiła wykorzystać zainteresowanie klockami Lego z dzieciństwa i wdrożyć się w świat technologii. Praca instruktorki jest dla niej kolejnym krokiem w rozwoju i łączeniu swoich pasji. Uwielbia się przekonywać, że kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Ma duszę artystyczną, w każdej wolnej chwili rysuje, rozwijając swoje cechy, takie jak kreatywność czy spontaniczność. 

0A3A9949-17

Od 4 roku życia jest związana z tańcem. Pasją do tańca zaraziła ją mama. Już od nastoletnich lat myślała o zostaniu instruktorem. Trenowała cheerleading i jazz. Z grupą formacyjną jeździła na liczne Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Europy, zdobywając miejsca na podium. Ambitna, odpowiedzialna, sumienna, a przede wszystkim nie boi się nowych wyzwań. Lubi pracować z dziećmi i przekazywać im wiedzę oraz nowe umiejętności związane z tańcem. Prywatnie interesuje się również aktorstwem i lubi oglądać seriale.

0A3A9919-8

Od najmłodszych lat interesował ją taniec, najpierw współczesny, później hip-hop, przy którym już została i go doskonaliła, dzięki czemu miała okazję brać udział oraz odnosić sukcesy na turniejach tanecznych. Przez całe życie ciekawiły ją sporty ekstremalne, na swoim koncie ma odhaczony skok ze spadochronem. Dla równowagi uwielbia wieczorne spacery. Kocha zwierzęta. Ostatnio porzuciła dotychczasową pracę na rzecz pracy z dziećmi, aby móc w pełni w tym kierunku się rozwijać i spełniać swoje marzenia. Zaprasza do zajęć pełnych radości i ekscytującej rozrywki.

0A3A1331-7

Języki obce zawsze były jej pasją i ukojeniem. Już jako nastolatka czytała i tłumaczyła książki napisane po angielsku lub francusku. Od tamtego momentu wiedziała, co będzie studiować w przyszłości. Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny na kierunku filologia angielska. Uwielbia podróżować, poznawać różne kultury i ćwiczyć inne języki. Od 13 lat uczy angielskiego, mając okazję przekazywać swoją miłość do nauki języków, doświadczenie i wiedzę. Pokazuje, jak przezwyciężać swój strach przed komunikacją w nowym języku. Zaprasza na ciekawe zajęcia z wykorzystaniem różnych aktywności. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze i czytać książki.

0A3A1318-4

Student biochemii doskonale odnajdujący się w roli popularyzatora nauki. Jego tematem pracy dyplomowej był wcześniej niezbadany wpływ określonych leków na neutrofile. Przez kilka lat udzielał korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, średniej i studiów. Praktyki zdobywał między innymi w Państwowym Instytucie Badawczym — Instytucie Zootechniki w Balicach, w tamtejszym Laboratorium Genetyki Molekularnej. Współautor programów zajęć przyrodniczych. Poza pracą w MANU jest twarzą kursów wideo na platformie Odrabiamy.pl.