Nasz zespół

Chwalimy się naszą kadrą, bo podziwiamy i uwielbiamy tych ludzi!

IMG_2633

Z tańcem związana od 4 roku życia, to jej życiowa pasja, którą uwielbia się dzielić. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną w tańcach standardowych, trenuje także taniec nowoczesny. Zajęcia, które prowadzi, cechują się przede wszystkim poszukiwaniem przyjemności z uprawiania sportu.

1629368792445

Swoją przygodę ze sportem zaczął w bardzo młodym wieku. Próbował wielu dziedzin, ale to siłownia wciągnęła go całkowicie. Postanowił iść w swoim życiu zawodowym w tym kierunku, dlatego rozpoczął studia Wychowania Fizycznego i został nauczycielem oraz instruktorem gimnastyki korekcyjnej. Uwielbia pomagać innym w osiąganiu ich wymarzonej sylwetki oraz poprawie stanu zdrowia. Na swoich zajęciach pilnuje każdego szczegółu, aby ćwiczenia były wykonywane w należyty sposób i przynosiły jak najlepsze efekty.

1629368774217

Od dzieciństwa pasjonatka przyrody oraz wycieczek terenowych. Ukończyła studia na Wydziale Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego broniąc pracę magisterską z mikropaleontologii. Autorka warsztatów dla dzieci o tematyce przyrodniczej, dzięki którym poznawanie otaczającego świata nie jest ciężką nauką lecz przyjemną zabawą. Ciągle podnosząc swoje kwalifikacje ukończyła studia podyplomowe Terenów Zieleni na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Przygotowania Pedagogicznego na Wydziale Humanistycznym AGH. Wiedzę stara się przekazywać w ciekawy sposób, tak by zainteresować zarówno osoby dorosłe, jak i przedszkolaki.

Zrzut ekranu 2021-09-16 o 14.25.56

Z tańcem i cheerleadingiem jest związana od ponad 20 lat. Certyfikowana trenerka cheerleaders ICU (Global Coaching Techniques) oraz sędzia Safety Cheer & Dance ICU z uprawnieniami międzynarodowymi, sędzią Polskiej Federacji Tańca, instruktorem aerobiku, szkoleniowcem gimnastyki. Swoje umiejętności nabywała pod okiem najlepszych specjalistów z USA. Od 2012r. organizuje Międzynarodowy Turniej Cheermania w Zabrzu. Projektuje także stroje taneczne, akcesoria i dodatki. Stale rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje czerpiąc ze swojej pracy ogromną satysfakcję.

PSX_20210821_112120

Z wykształcenia magister Wychowania Fizycznego. Od 2 lat instruktor robotyki oraz trener piłkarski. W przeszłości przez ponad 10 lat trenował piłkę nożną. Były zawodnik m.in. Rakowa Częstochowy. Robotyką i programowaniem zainteresował się stosunkowo niedawno, lecz od tego momentu jest to jego główny cel rozwoju. Uwielbia pracę instruktora, do której podchodzi z pasją i uśmiechem. Prywatnie miłośnik angielskiego footballu.

75625529_456255398334318_1913422833904517120_n

Choć kask i buty taneczne nie mają ze sobą wiele wspólnego, na co dzień łączy obie te rzeczy, ranki spędzając na kampusie Politechniki Krakowskiej, gdzie kończy stopień inżyniera na kierunku Budownictwo, a wieczory na sali tanecznej. Od wielu lat rozwija swoją pasję i zdobywa taneczne wyróżnienia. Wytańczył m.in. półfinał mistrzostw Polski w 10 tańcach. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną zarówno w stylu latynoamerykańskim, jak i standardowym. Zdeterminowany i ambitny, uwielbia pracę z innymi ludźmi.

IMG_20211211_172604

Taniec stał się jej pasją we wczesnych latach nastoletnich i od tamtej pory ciągle rozwija się w tej dziedzinie. W klasie maturalnej ukończyła kurs instruktora tańca nowoczesnego, a obecnie studiuje Taniec Nowoczesny na Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest też miłośniczką metody pilates. Prywatnie uwielbia długie spacery.