AKTUALNOŚCI

Drugi semestr roku szkolnego 2020/2021

Po długiej przerwie zimowej od poniedziałku 18.01.2021 r. wracamy do regularnych zajęć tanecznych. Nowe wyzwania czekają na naszych Uczniów! 🙂


Rozpoczynamy zwrot 50% opłaty

Rozpoczynamy zwrot 50% opłaty za zajęcia taneczne, które nie odbywały się z powodu kwarantanny w roku szkolnym 2019/2020. W celu uzyskania zwrotu należy wysłać do nas wiadomość mailową zawierającą: imię i nazwisko dziecka, adres placówki, numer konta oraz telefon kontaktowy rodzica lub opiekuna prawnego.

Jeśli dziecko będzie nadal uczestniczyć w zajęciach tanecznych organizowanych przez naszą szkołę tańca należy przed dokonaniem wpłaty poinformować nas telefonicznie 790-292-970 lub mailowo manufakturatanca@gmail.com. Wtedy zostanie Państwu naliczony rabat. Na wnioski czekamy od 1.10.2020-31.10.2020, po tym terminie zwrot pieniędzy nie będzie możliwy.


Konkurs RYTMOWANKA

Rusza nowy sezon taneczny!  

Wiemy jak bardzo na to czekaliście, my również! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs z MEGA nagrodami Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

1. Wymyślić rymowankę – wierszyk o treści związanej z tańcem, zawierający nazwę „Manufaktura Tańca”. Utwór nie musi być długi, ważne, żeby był rytmiczny! 

2. Kliknąć „Lubię to!” na naszym profilu i nas obserwować. 

Zgłoszenia można przesyłać do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku, a także mailowo: manufakturatanca@gmail.com. Konkurs trwa do 11 października włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 12.10 o 12:00. 


Regulamin konkursu dostępny u organizatora.


Aplikacja Inso

Podczas kilkuletniej współpracy z dyrektorami przedszkoli poznaliśmy trud organizacji ich sprawnego funkcjonowania. Aplikacja Inso to nowoczesne narzędzie do łatwiejszego zarządzania placówką przedszkolną, pozwalające zaoszczędzić mnóstwo czasu. Aplikację można przetestować bezpłatnie przez 14 dni, a później obniżyć abonament o 10% z kodem rabatowym od Manufaktury Tańca. Zapraszamy do kontaktu!


Ruszają zajęcia!

Wkraczamy w nowy rok szkolny naładowani pozytywną energią!


Przez okres wakacyjny nie tylko wypoczywaliśmy, ale również trenowaliśmy

i przygotowywaliśmy się do prowadzenia zajęć DLA WAS. Na naszych Uczniów czeka mnóstwo układów tanecznych z tańca nowoczesnego, towarzyskiego i współczesnego. W tym roku poszerzyliśmy również naszą ofertę o… BALET!


Oprócz tego, mamy dla Was oczywiście przygotowane dzienniczki i kilka konkursów. Dla dorosłych zaplanowaliśmy organizację zajęć fitness i kursów tańca towarzyskiego. Zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego możemy Was zapewnić, że nasze zajęcia będą w pełni bezpieczne i prowadzone zgodnie z wytycznymi sanepidu. Widzimy się w szkołach i domach kultury w całej Małopolsce.


Jeśli w Twojej miejscowości jeszcze nie organizujemy zajęć, zapraszamy do kontaktu

790-292-970 Monika


Lekcje tańca online na żywo!

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Cieszymy się, że jesteście zainteresowani filmami na naszym kanale. Otrzymujemy od Was sporo wiadomości z pytaniami o niektóre kroki taneczne, dlatego chcąc lepiej zastąpić Wam trening na sali, postanowiliśmy ruszyć z nauką online na żywo. Zapraszamy do zapisów na darmowe półgodzinne lekcje, które będą odbywały się za pomocą komunikatora Skype od poniedziałku do piątku w dogodnych dla Was, ustalonych wcześniej godzinach. Cały czas możecie kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 731 257 752 lub przez Messengera. 🙂


Zapraszamy na lekcje tańca online

Na kanale Manufaktura Tańca w serwisie YouTube znajdziecie nagrania lekcji tańca udzielanych przez naszych instruktorów. Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCmrgn4TILi5d5YA2D0IOumQ.


WAŻNY KOMUNIKAT

Zgodnie z rozporządzeniem polskiego rządu, ze względu na bezpieczeństwo naszych Uczniów, od dnia 13.03.2020 r. do 13.04.2020 r. szkoła Manufaktura Tańca zawiesza wszystkie zajęcia grupowe.


W razie podjęcia nowych decyzji będziemy informować Was na bieżąco tutaj oraz na naszej stronie na Facebooku.


MANU FEST 2020 zostaje odwołany

Widząc rosnącą w zawrotnym tempie liczbę rejestracji, odbierając telefony i czytając wiadomości od Państwa, dokładaliśmy wszelkich starań, aby Państwa nie zawieść.

Mając jednak na uwadze przede wszystkim ochronę zdrowia oraz bezpieczeństwo Uczestników i Publiczności, w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa Sars-CoV-2 i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni na ten moment odwołać MANU FEST 2020.

Gdy sytuacja się ustabilizuje, postaramy się ustalić nowy termin wydarzenia. 


Warsztaty Taneczne HIP-HOP

Prowadzący: Eric Lubukayi


Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Mszanie Dolnej, 34-730 Mszana Dolna, ul. Sienkiewicza 2


Regulamin: Pobierz


Warsztaty Taneczne JAZZ

Prowadzący: Stefano Silvino


Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Mszanie Dolnej, 34-730 Mszana Dolna, ul. Sienkiewicza 2


Regulamin: Pobierz


MANU FEST 2020

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Was na taneczną imprezę MANU FEST. Odbędzie się ona w dniach 21-22 marca, w Zespole Szkół Techniczno – Informatycznych w Mszanie Dolnej. W tym roku organizujemy Mistrzostwa Województwa Małopolskiego i Międzynarodowy Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna, a także Mistrzostwa Manufaktury Tańca oraz warsztaty taneczne. Wszystkie informacje o wydarzeniu i harmonogram będziemy umieszczać dla Was na Facebooku pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/489009072047698/.

Zapraszamy Was serdecznie! Do miłego zobaczenia! 🙂

Regulaminy: Załącznik 1 Załącznik 2


Ogłaszamy wyniki Rytmowanki! 🙂

I miejsce – Amelia Marcisz

II miejsce – Natalia Sarna

III miejsce – Nikola Kramarz


Szczegóły odbioru nagród zostaną ustalone w rozmowie telefonicznej z rodzicami.

Jesteście ciekawi ry(t)mowanek, które wygrały? Opublikujemy je dla Was w niedługim czasie. 🙂

Gratulujemy Zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom za przesłane zgłoszenia. Nasze jury miało twardy orzech do zgryzienia! 


Zapraszamy naszych Uczniów do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą rymowankę o tańcu! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Regulamin: Pobierz


Miejsce: Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, 34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4

Regulamin: Pobierz


Prowadzący: Anna YouYa Jujka

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Mszanie Dolnej, 34-730 Mszana Dolna, ul. Sienkiewicza 2

Regulamin: Pobierz


Prowadzący: Cezary Borowik

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Mszanie Dolnej, 34-730 Mszana Dolna, ul. Sienkiewicza 2

Regulamin: Pobierz


Zadzwoń do nas!

+48 790 292 970

Napisz do nas!

biuro@manuonline.pl


Copyright 2021 Manufaktura Tańca