O nas

Czyli o organizacji wartościowych zajęć dodatkowych

Kilka słów o firmie

Od ponad 5 lat tworzymy i koordynujemy kursy oraz warsztaty w przedszkolach i szkołach na terenie Małopolski. Zrzeszamy ambitnych instruktorów, planujemy treści zajęć i ich przekazywanie w utrzymującej uwagę dzieci formie. Ponieważ uwielbiamy pracować z najmłodszymi, odkrywamy nowe talenty i pomagamy znajdować prawdziwe pasje.

95% naszych klientów – dyrektorek/ów placówek oraz rodziców decyduje się na coroczną współpracę z MANU.

+10 000

zadowolonych uczniów

+20 000
rozdanych certyfikatów
+5
lat doświadczenia
+80

współpracujących placówek

1629551033631
1629369107357

Dlaczego warto nas wybrać?

W swojej działalności kierujemy się kilkoma głównym zasadami, dzięki którym mamy pewność, że nasze zajęcia zasługują na polecenie ich innym.

Kadra MANU to ludzie pełni pasji z dobrym podejściem i kwalifikacjami do pracy z dziećmi. Instruktorzy szczególnie dbają o higienę pracy, a wszystkie materiały edukacyjne są na bieżąco dezynfekowane.

Kursy są skonstruowane w taki sposób, aby uczniowie
wynieśli z nich jak najwięcej wartościowej wiedzy i umiejętności oraz kształcili kompetencje kluczowe. Przed początkiem danego roku szkolnego tworzymy programy dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania danej grupy. Na bieżąco się doszkalamy, co pozwala nam cały czas nauczać na najwyższym poziomie.


Każde zapytanie lub sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Może dlatego jesteśmy wyjątkowo często chwaleni za dobrą obsługę klienta 😉

Kilka różnych rodzajów zajęć z naszej oferty można zamówić w pakiecie dla danej placówki, co wpływa na atrakcyjną cenę końcową (po ustaleniu odbywania się zajęć).

fairplay-logo
Małopolska Akademia Nabywania Umiejętności – organizator kursów i warsztatów w placówkach oświatowych.

E-mail:

biuro@manuonline.pl

Telefon:

534 557 010