Manufaktura Tańca

Historia firmy MANU rozpoczęła się od powstania w 2015 roku szkoły Manufaktura Tańca. Obecnie to jedna z gałęzi naszej działalności, o którą chcemy dbać szczególnie.

Nasza historia

Działalność firmy na samym początku skupiała się na organizacji zajęć tanecznych prowadzonych przez jej założyciela, tancerza z kilkunastoletnim stażem. Od dziecka kochał sport, szczególnie taniec, a swoją wielką pasję postanowił rozsiewać wśród innych. Z czasem do zespołu dołączały kolejne osoby z nowymi pomysłami i innymi umiejętnościami, dzięki czemu ilość uczniów zaczęła z roku na rok intensywnie rosnąć.

Obecnie z firmą MANU współpracuje kilkanaście osób zaangażowanych w jej misję pozaszkolnej edukacji najmłodszych w dziedzinach, które wybierają według swoich upodobań.

W 2019 roku załoga Manufaktury Tańca zorganizowała ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Pandemia przeszkodziła nam w organizacji kolejnych podobnych wydarzeń, ale zamierzamy jeszcze kiedyś wrócić do sprawy 😉

Manufaktura tańca
Manufaktura tańca 2

W swojej uniwersalnej ofercie zajęć tanecznych stawiamy na taniec nowoczesny, balet, a także elementy podstaw, jakie daje nam taniec towarzyski. Każdy z instruktorów wplata podczas zajęć figury i ruchy z różnych stylów. Gdy któryś z nich widzi w uczniach duży zapał i talent, pomaga w rozpoczęciu poważnej przygody w zaufanych, profesjonalnych klubach tanecznych. Współpracujemy z tancerzami mogącymi pochwalić się wieloma osiągnięciami w Polsce i za granicą. To ludzie pełni pozytywnej energii, którzy świetnie nauczają, trenują i jeżdżą na turnieje. W wolnych chwilach często tworzą układy dla swoich uczniów.

Manufaktura tańca

Manufaktura tańca

Manufaktura tańca 3
Małopolska Akademia Nabywania Umiejętności – organizator kursów i warsztatów w placówkach oświatowych.

E-mail:

biuro@manuonline.pl

Telefon:

534 557 010