INSTRUKTORZY

Wojciech Kęska

Karierę taneczną rozpoczął w wieku 9 lat. Przez 12 lat trenował taniec towarzyski, co pozwoliło mu na zdobycie najwyższej w Polsce klasy tanecznej w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotny zdobywca miejsc na podium na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Z czasem, dzięki licznie przebytym szkoleniom, poznał i pokochał również taniec nowoczesny. Jest wykwalifikowanym instruktorem sportu ze specjalizacją Taniec Sportowy, aktywnym działaczem oraz członkiem Federacji Tańca Sportowego, w tym członkiem Komisji ds. rozwoju tańca nowoczesnego na terenie województwa małopolskiego. W 2015 roku założył szkołę Manufaktura Tańca.

Michalina Szkolak

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako nastolatka i od razu poczuła, że to coś dla niej. Podczas wyjazdu do Los Angeles szkoliła się pod okiem światowej klasy choreografów w m.in. takich miejscach: Movement Lifestyle, Millenium Dance Complex, Debbie Reynolds. Style, którymi się zajmuje, to w głównej mierze new age oraz hip-hop. Na swoich zajęciach koncentruje się przede wszystkim na sile wykonywanych ruchów, jak również na miękkości i subtelności, aby ciało i muzyka “mówiły w tym samym języku”.

Monika Cichy

Taniec towarzyski to jej największa pasja, trenuje go od przedszkola. Kocha pracę instruktora, którą łączy ze studiowaniem Arabistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie swojej kariery tanecznej uczestniczyła w licznych szkoleniach z wieloma osobistościami świata tanecznego, zdobyła prestiżowy Puchar Profesora Mariana Wieczystego i zajmowała liczne wysokie miejsca na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Obecnie pełni funkcję instruktora i managera Manufaktury Tańca.

Sara Gawłowska

Karierę taneczną rozpoczęła już w wieku przedszkolnym zaczynajac od tańca towarzyskiego. W swojej karierze przeszła liczne szkolenia z tańca współczesnego, modernu, hip-hopu, reggaetonu w Polsce i za granicą. Tańczyła w zespołach i formacjach tanecznych na arenie międzynarodowej. Do tańca podchodzi z pasją i uśmiechem. Obecnie wykwalifikowany instruktor tańca i gimnastyki, pasjonuje się high-heelsem reggaetonem i tańcem scenicznym.

Michał Nazaruk

Choć kask i buty taneczne nie mają ze sobą wiele wspólnego, na codzień łączy obie te rzeczy, ranki spędzając na kampusie Politechniki Krakowskiej, gdzie kończy stopień inżyniera na kierunku Budownictwo, a wieczory na sali tanecznej. Od wielu lat rozwija swoją pasję i zdobywa taneczne wyróżnienia. Wytańczył m.in. półfinał mistrzostw Polski w 10 tańcach. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną zarówno w stylu latynoamerykańskim, jak i standardowym. Zdeterminowany i ambitny, uwielbia pracę z innymi ludźmi.

Zadzwoń do nas!

+48 888 154 021

Napisz do nas!

biuro@manuonline.pl


Copyright 2021 Manufaktura Tańca