Instruktorzy

Chwalimy się naszą kadrą, bo podziwiamy i uwielbiamy tych ludzi!
1629368898296

Taniec towarzyski to jej największa pasja, trenuje go od przedszkola. Kocha pracę instruktora, którą łączy ze studiowaniem Arabistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie swojej kariery tanecznej uczestniczyła w licznych szkoleniach z wieloma osobistościami świata tanecznego, zdobyła prestiżowy Puchar Profesora Mariana Wieczystego i zajmowała liczne wysokie miejsca na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. W MANU dba również o cały zespół instruktorów oraz pełni funkcję szkoleniowca.

Swoją przygodę ze sportem zaczął w bardzo młodym wieku. Próbował wielu dziedzin, ale to siłownia wciągnęła go całkowicie. Postanowił iść w swoim życiu zawodowym w tym kierunku, dlatego rozpoczął studia Wychowania Fizycznego i został nauczycielem oraz instruktorem gimnastyki korekcyjnej. Uwielbia pomagać innym w osiąganiu ich wymarzonej sylwetki oraz poprawie stanu zdrowia. Na swoich zajęciach pilnuje każdego szczegółu, aby ćwiczenia były wykonywane w należyty sposób i przynosiły jak najlepsze efekty.

Od wczesnego dzieciństwa pasjonuje się elektroniką, techniką i mechaniką, po czasie doszły do tego programowanie oraz robotyka. Uwielbia „siedzieć w kabelkach”, szukać nowych rozwiązań oraz znać i wykorzystywać zasady działania wszelakich mechanizmów. Lubi dzielić się swoją wiedzą, dlatego pracuje jako instruktor jednocześnie studiując w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Od dzieciństwa pasjonatka przyrody oraz wycieczek terenowych. Ukończyła studia na Wydziale Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego broniąc pracę magisterską z mikropaleontologii. Autorka warsztatów dla dzieci o tematyce przyrodniczej, dzięki którym poznawanie otaczającego świata nie jest ciężką nauką lecz przyjemną zabawą. Ciągle podnosząc swoje kwalifikacje ukończyła studia podyplomowe Terenów Zieleni na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Przygotowania Pedagogicznego na Wydziale Humanistycznym AGH. Wiedzę stara się przekazywać w ciekawy sposób, tak by zainteresować zarówno osoby dorosłe, jak i przedszkolaki.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła od niepozornego kursu, który sprawił, że postanowiła spełniać swoje największe marzenie. Na co dzień trenuje tańce latynoamerykańskie pod okiem najlepszych instruktorów. Taniec jest dla niej sposobem na wyrażanie siebie i swoich emocji. Uwielbia pracę z dziećmi, pasjonuje się medycyną oraz wspinaczką.

75625529_456255398334318_1913422833904517120_n

Choć kask i buty taneczne nie mają ze sobą wiele wspólnego, na co dzień łączy obie te rzeczy, ranki spędzając na kampusie Politechniki Krakowskiej, gdzie kończy stopień inżyniera na kierunku Budownictwo, a wieczory na sali tanecznej. Od wielu lat rozwija swoją pasję i zdobywa taneczne wyróżnienia. Wytańczył m.in. półfinał mistrzostw Polski w 10 tańcach. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną zarówno w stylu latynoamerykańskim, jak i standardowym. Zdeterminowany i ambitny, uwielbia pracę z innymi ludźmi.

Realizator dźwięku, absolwent Akademii Realizacji Dźwięku oraz Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Od dwóch lat zajmuje się nauczaniem młodzieży i dzieci między innymi gry na gitarze, a w między czasie realizuje i nagrywa muzykę krakowskim zespołom. Gitarzysta i kompozytor w zespole Moon Valley. Na swoich zajęciach stawia przede wszystkim na kreatywność.

Z tańcem i cheerleadingiem jest związana od ponad 20 lat. Certyfikowana trenerka cheerleaders ICU (Global Coaching Techniques) oraz sędzia Safety Cheer & Dance ICU z uprawnieniami międzynarodowymi, sędzią Polskiej Federacji Tańca, instruktorem aerobiku, szkoleniowcem gimnastyki. Swoje umiejętności nabywała pod okiem najlepszych specjalistów z USA. Od 2012r. organizuje Międzynarodowy Turniej Cheermania w Zabrzu. Projektuje także stroje taneczne, akcesoria i dodatki. Stale rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje czerpiąc ze swojej pracy ogromną satysfakcję.

PSX_20210821_112120

Z wykształcenia magister Wychowania Fizycznego. Od 2 lat instruktor robotyki oraz trener piłkarski. W przeszłości przez ponad 10 lat trenował piłkę nożną. Były zawodnik m.in. Rakowa Częstochowy. Robotyką i programowaniem zainteresował się stosunkowo niedawno, lecz od tego momentu jest to jego główny cel rozwoju. Uwielbia pracę instruktora, do której podchodzi z pasją i uśmiechem. Prywatnie miłośnik angielskiego footballu.

1629368800294 1

Absolwentka pedagogicznych studiów podyplomowych oraz magister ekonomii. Jest instruktorem w krakowskim klubie tańca towarzyskiego oraz tancerką w grupie tanecznej występującej na eventach na terenie całej Polski. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Laureatka wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego. Jej dotychczasowe doświadczenie w pracy pozwala stwierdzić, że taniec stymuluje rozwój umiejętności społecznych, przyspiesza proces socjalizacji i w konsekwencji kształtuje dojrzałego człowieka.

Małopolska Akademia Nabywania Umiejętności – organizator kursów i warsztatów w placówkach oświatowych.

E-mail:

biuro@manuonline.pl

Telefon:

534 557 010