Aktualności

Bieżące informacje o działaniu zespołu Małopolskiej Akademii Nabywania Umiejętności

Projekt bez tytułu
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy naszym Uczniom, Rodzicom, Dyrektorom i Pracownikom placówek zdrowia, wspaniałych chwil z bliskimi, a także by nadchodzący rok obfitował w radość i realizację celów. Dziękujemy za wspaniałą współpracę w 2021!
1629369161631
W działaniach MANU nieustannie podkreślamy naszą największą dumę, czyli nieocenioną pracę instruktorów. W obecnym roku szkolnym organizowane przez nas zajęcia prowadzą: Ania, Maja, Monika, Iza, Oskar, Zbyszek, Michał i Piotrek 👌 Kilka słów o nich znajdziecie w zakładce: https://manuonline.pl/instruktorzy/.
1630150603521 (1)
Rozpoczęliśmy cotygodniowe zajęcia. Dziękujemy za Państwa zaufanie. Jak co roku, będziemy z całą grupą instruktorów nieustannie dokładać starań, aby organizowane przez nas kursy były na jak najwyższym poziomie.
Logo MANU
Jak co roku we wrześniu organizujemy w kilkudziesięciu placówkach na terenie województwa małopolskiego bezpłatne zajęcia pokazowe, na których można osobiście przekonać się o gwarantowanej przez nas jakości.
Małopolska Akademia Nabywania Umiejętności – organizator kursów i warsztatów w placówkach oświatowych.

E-mail:

biuro@manuonline.pl

Telefon:

534 557 010