Aktualności

Bieżące informacje o działaniu zespołu Małopolskiej Akademii Nabywania Umiejętności

Zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2021/2022 rozdaniem naszym uczniom dyplomów i upominków 😊 Jednocześnie rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego roku szkolnego.
Ruszamy dalej przekazywać wiedzę i trenować z naszymi najlepszymi na świecie Uczniami ♥️ Otrzymujemy od Państwa zapytania o możliwość zapisania dziecka na dany kurs w połowie roku szkolnego. Dla każdej instruktorki i każdego instruktora dołączenie do grupy nowego uczestnika to prawdziwa satysfakcja! 🙂
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy naszym Uczniom, Rodzicom, Dyrektorom i Pracownikom placówek zdrowia, wspaniałych chwil z bliskimi, a także by nadchodzący rok obfitował w radość i realizację celów. Dziękujemy za wspaniałą współpracę w 2021!
W działaniach MANU nieustannie podkreślamy naszą największą dumę, czyli nieocenioną pracę instruktorów. W obecnym roku szkolnym organizowane przez nas zajęcia prowadzą: Ania, Maja, Monika, Iza, Oskar, Zbyszek, Michał i Piotrek 👌 Kilka słów o nich znajdziecie w zakładce: https://manuonline.pl/instruktorzy/.
Rozpoczęliśmy cotygodniowe zajęcia. Dziękujemy za Państwa zaufanie. Jak w każdym roku szkolnym, w tym także będziemy z całą grupą instruktorów nieustannie dokładać starań, aby organizowane przez nas kursy były na jak najwyższym poziomie.