Aktualności

Bieżące informacje o naszych działaniach

Obecnie regularne zajęcia organizujemy w gminach: Chrzanów, Kraków, Zielonki, Michałowice, Wieliczka, Liszki, Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne, Siepraw, Biskupice, Łapanów, Gdów, Jodłownik, Raciechowice, Wiśniowa, Myślenice, Tokarnia, Pcim, Jordanów, Mszana Dolna, Tymbark, Nowy Sącz...
Przez całe wakacje przygotowywaliśmy i dopracowywaliśmy programy, treści, materiały na zajęcia. Teraz, we wrześniu, w pełni gotowi do pracy, rozpoczynamy stałe kursy oraz przeprowadzamy zajęcia pokazowe.
Zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2021/2022 rozdaniem naszym uczniom dyplomów i upominków 😊 Jednocześnie rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego roku szkolnego.
Ruszamy dalej przekazywać wiedzę i trenować z naszymi najlepszymi na świecie Uczniami ♥️ Otrzymujemy od Państwa zapytania o możliwość zapisania dziecka na dany kurs w połowie roku szkolnego. Dla każdej instruktorki i każdego instruktora dołączenie do grupy nowego uczestnika to prawdziwa satysfakcja! 🙂
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy naszym Uczniom, Rodzicom, Dyrektorom i Pracownikom placówek zdrowia, wspaniałych chwil z bliskimi, a także by nadchodzący rok obfitował w radość i realizację celów. Dziękujemy za wspaniałą współpracę w 2021!